Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Villa Taşıma

İstanbul Villa Taşıma

Firmamızın günümüzün koşullarına uygun taşımacılık programını kişiye özel tasarlayıp sorunsuz hizmet sunmakta son derece başarılı olduk. Villa taşıma işinde evinizin odaları veya villa kat sayısına göre oda oda ve kat kat taşınması için plan oluşturup her şey yerli yerinde de-montaj hale getirilip eşya paketleme sonrası etiketlenip karmaşa olmadan, personel sayısı fazla tutulup ev içerisinde iki personel ile eşyaların yerleşimi sağlanıp duvar ve yer zemini çizilmeden kurulumu, kişinin isteğine göre dekorasyonu sağlanıp teslim etmekteyiz.

Villa Taşıma'da Ekspertiz

Villa taşımacılığı konusunda en öncelikli tercihimiz taban fiyatı sonrası ekspertiz gönderimi ile ''bakmak ayrı görmek ayrı'' Ekspertiz göndermemizin amacı Nakliye sırasında oluşa bilecek aksilik, sorunları önceden tespit edip bu ve bunun gibi Villa, Konak, Yalı nakliye işini zorlaştırması engelleriz. Eski evinizden yeni evinize taşınma ne kadar maliyetli olduğunun farkındayız, yeni evinizin kurulumunu sağlayan firmamız beklediğinizin fazlasını sunacaktır. Bu işlem bize ve müşteriye ne gibi getirisi olur.? Müşteri için evin iç kısmı çizik veya hasar oluşmaz, ev eşyaları kırılmadan hasar görmeden yeni adresine teslim edilir. Firmamız için müşteri memnuniyeti fazlası ile yeterli olacaktır. İstanbul bölgesinde Çekmeköy, Anadolu hisarı, Acarlar, Beykoz, Çavuşbaşı ilçelerine hızlı ekspertiz gönderimi sağlaya biliriz.

Konak ve Villa Nasıl Taşırız ?

Özel tasarım mobilya, standart dışı elektronik eşyalarınızı taşıma öncesi göz ardı edilmeksizin, taşınacak şahıs ve taşıyıcı firma mutlaka sözleşme sonrası sigorta yaptırılması en sağlıklı işlem olarak ön görmekteyiz. Konak taşıma işinde özel eşya paketleme malzemesi ile açık kısım kalmaksızın paketleme yapılıp taşıma işlemine başlarız. Mobilya de-montajı sonrası paketleme işlemi uygularız, konak nakliyat da belli bölümlerini taşınmasını isteye bilirsiniz, yazlığınıza özel eşyalarınızı sezonluk taşımacılık hizmeti talep edebilirsiniz. Özel eşyalarınıza size özel araç gönderimi ile saatlik ve mesafeye göre bir gün sonra teslimatını gerçekleştiririz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79