Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Kamyonet Nakliye

Salt Nakliyat - Nakliyeci ile Kaliteli Kamyonet Nakliyat Hizmeti

Nakliye firmalarının asli görevi, müşteriye taşınma sürecinde en doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktır. Müşterilerin ürünleri özenle paketlenmeli, taşınmalı, de-monte edilecek mobilyalar hazırlanmalı, gerekirse taşınılan yerde, dekorasyona uygun şekilde monte edilerek müşteriye teslim edilmelidir. Tüm bu hizmetlerin öncesinde ekspertiz tarafımızdan adresinize gönderilir ve taşınması planlanan eşyalar raporlanır.

Bu hizmetin en önemli amaçlarından biri de ihtiyaçların belirlenmesidir. Kamyonet nakliye için nasıl bir araca ihtiyacınız olduğu tarafımızca belirlenir ve buna uygun hizmet sağlanır. Örneğin görece az eşya varsa küçük kamyonet, eşya biraz daha fazlaysa orta boy kamyonet ve belki de çok eşya taşınacaksa büyük bir kamyonet hizmet verilecek adrese gönderilir.

Panelvan nakliye söz konusu olduğunda, adresinize panelvan kamyonet gönderilir. Burada önemli olan, İstanbul’da söz konusu olan Kara Yolu Yönetmeliği’nin birinci sınıf araçlarla ilgili maddesi olmaktadır. Salt evden eve nakliyat kamyonet araçlarının İkinci Köprü FSM kullanım yasağının bulunmadığı araçlar firmamız bünyesinde yer alır ve müşteri bu konuda mağduriyet yaşamadan hizmet alır.

İhtiyaçlara Uygun Kamyonet Aracın Belirlenmesi

Doblo nakliye de seçeneklerimiz arasında yerini alır. Doblo kamyonet taksiler ile az eşya nakliyesi gerçekleştirilir. Böylece müşteriye ekstra masraf çıkarılmaz, fiyatlandırma da hakkaniyetli şekilde yapılmış olur. Doblo taksiyi özellikle kurumsal firmalar tercih etmektedir. Kolilerin taşınması, evrak veya acil taşıma gerektiren durumlarda akıllara ilk gelen seçenek olmaktadır. Hafif yük taşıma adı verilen bu küçük kamyonet nakliye hizmet sayesinde parça taşıma sayfamız ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru hizmeti belirlemiş oluyoruz.

Salt Nakliyat - Nakliyeci Daima Müşterinin Yanında

Firmamız, nakliye konusunda hangi ihtiyaçların doğacağını ve ne gibi hizmetlerle bu ihtiyaçların karşılanacağını çok iyi analiz etmiş köklü bir kuruluştur. Bunun nedeni elbette profesyonelliğimizi her geçen gün artıran çalışmalarımız ve bizi daima motive eden müşteri memnuniyetidir. Güçlü referanslarımız kurumsal firmalardan, acil nakliyat taşınmayı talep eden bir aileye kadar çeşitlilik göstermektedir. Bu da sunduğumuz hizmetin ne kadar geniş kapsamlı olduğunu gözler önüne serer.

İstanbul kamyonet nakliyat durağı ihtiyaçlarınızı belirlememiz için bizimle iletişime geçin. Kullanılması en uygun olacak aracın belirlenmesi, ekibin buna uygun şekilde tarafınıza yönlendirilmesi böylece sağlanır ve siz de hem maddi olarak zorlanmazsınız, hem de kullandığınız nakliye firmasının güvenilirliğinden şüphe duymadan güvenle hizmet satın almış olursunuz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79