Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat'da Salt Nakliyat - Nakliyeci

İstanbul evden eve nakliyatSalt Nakliyat 1975'den bu günümüze yıllardır hizmet sunmaktayız. Taşınmak başlı başına zorlu bir olaydır. Ancak durumu daha da zor hale getiren elbette güvenilir bir nakliye firmasından hizmet almaktır. Elbette herkesin eşyaları birbirinden değerli ve kıymetli. Kim, kötü nakliye firmaları nedeniyle eşyalarının zarar görmesini ister ki? Üstelik beyaz eşyalar, elektronik aletler öylesine hassas ki en ufak bir sarsıntıda, yanlış paketlenme veya yanlış taşınma sonucunda zarar görebilir, kullanılmaz hale gelebilir. Daha da kötüsü bazı eşyaların parçaları kaybolabilir, örneğin bir dolabın unutulan rafı nedeniyle, eşyalarınızı eskisi gibi randımanlı kullanamaz hale gelebilirsiniz.

Bununla birlikte beyaz eşyalarda çarpma ve çizilme, mobilyalarda hasar meydana geldiğinde, insanların aklındaki tek cümle ‘Keşke daha iyi bir nakliye firması ile çalışsaydık’ olmaktadır.

Güvenilir Firma Güvenli Nakliye

Evden eve nakliyat denildiğinde İstanbul’da bulunan pek çok firma çıkıyor karşınıza. Ancak ne yazık ki hepsinin hizmet kalitesinin en üst seviyede olduğunu söylemek zor. İstanbul Maltepe’de hizmet veren Salt Nakliyat, kalitesi, güven veren personeli, özenli taşımacılığı ile diğer firmalardan ayrılıyor.

Firmamız, evden eve taşımacılık konusunda kazandığı pek çok deneyim ile fark yaratıyor. Artık tek derdiniz yeni evinize alışmak olacak. Eşyalarınızın hasar görmesinden, bazı şeylerin eksik yapılmasından veya unutulmasından endişe etmeden, gönül rahatlığıyla taşınma sürecini atlatacaksınız.

2019 Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi.?

Siz de daha sonra pişman olmamak için kaliteli, işinin uzmanı bir evden eve nakliyat fiyat hesaplama firmasını bir oda taşınması parça eşya taşıma sayfamızı ziyaret ederek bilgi alınız. Böylece arzu ettiğiniz hizmeti alırsınız. Taşınma süreci kimi müşteriler için ne yazık ki daha pahalıya patlar. Bunun nedeni, seçilen yanlış nakliye firmalarının eşyaları zarar vermesi olmaktadır. Bu durum hem sizi hem ailenizin diğer bireylerini zor durumda bırakabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için doğru firmanın seçilmesi ve nakliye işleminin bu şekilde gerçekleştirilmesi elzemdir.

Sizleri Kaliteye Davet Ediyoruz

Özel paketleme sistemimiz ile eşyalarınız zarar görmeden, özenli şekilde paketlenir, taşımaya uygun hale getirilir. Ekibimizin uzman kadrosu, sigortalı evden eve nakliyat ise güvenilir hizmetin teminatı olarak sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Bu hizmetin ardından size de yeni evinizin keyfini çıkarmak kalır. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve güvenli hizmetin keyfini çıkarın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79