Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Parça Eşya Taşıma

Salt Nakliyat ile Profesyonel İstanbul Parça Eşya Taşıma

Nakliye hizmetleri günümüzde yepyeni şekillere büründü, hizmet kalitesi arttı ve müşteri memnuniyeti en önemli madde haline geldi. Taşınma süreci başladığında, yüklü bir eşya karşımıza çıkar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmamız sayesinde eşyaların yeni adrese ulaştırılmasında gereken araç ve ekip belirlenir. Kimi zaman da söz konusu olan parça nakliye olmaktadır. Küçük bir eşyanın veya eşya grubunun yeni adresine nakliyesi olarak açıklayabileceğimiz bu süreç hakkında, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizden tam destek alabilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Parça Nakliye Hizmeti

Parça eşya nakliyat hizmeti veren firmamız, İstanbul’da hizmet vermektedir. Merkezimiz Maltepe’de yer alır. Müşteri ihtiyaçlarını belirlemede uzman personellerimizin sunduğu çözümler ile nakliye ücretleri neredeyse yarı yarıya iner, yüz güldüren bir seviyeye taşınmış olur.

Bu eşya taşıma işlemi, taşınması kolay yükler için geçerli olmaktadır. Yük ağırlığı olmayan bu eşyalar, şehir içinde bir adresten diğer bir adrese taşınır ve saat aralığı fazla sürmez. Bu hizmet için müşterilere kamyonet veya panelvan seçenekleri sunulur. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek, parça eşya nakliyesi için rezervasyon oluşturmanızdır. Bunun üzerine adresinize ücretsiz olarak ekspertiz gönderilir, hazırlanan fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Onay verdiğiniz takdirde de taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Fiyatları Yarıya İndirme Seçeneği

Eğer taşınmasını istediğiniz yükünüze ek olarak bir tanıdığınızın taşınacak eşyasını da firmamızla anlaşarak taşıtırsanız, İstanbul parça eşya taşıma fiyatları %50 daha uygun hale gelecektir. Bunun yanında eğer taşınacak ürünün aciliyeti yoksa, ileri tarihli rezervasyonlar da fiyatların makul oranda düşmesine vesile olur. Firmamızın parça eşya nakliyat hizmeti İstanbul Anadolu Avrupa yakası, şehirler arası ege bölgesi Yalova Bursa Balıkesir Bilecik Kütahya Denizli İzmir Kuşadası Bodrum Antalya Muğla güzergahı Trakya bölgesi Marmaraereğli Tekirdağ Keşan Çanakkale olarak belirlemekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Olur.?

Müşterilerimizin gideceği adreslere uygun en son varış noktası araçta en öne kısıma takibindeki adreslere göre zarar görmeyecek şekilde bağlama ipleri kullanılarak kasaya sırası ile sabitlenir, yazlık bölgelere eşya taşıma dağıtım işleminde adreslere yakınlık sağlandıkça sırası ile eşyalarınız adreslere teslim ediyoruz, bu işlem büyük oranla parça eşya taşıma fiyatları konusunda etkindir. Parsiyel işlemler genel ağırlıklı şehirler arası taşımacılık da kullanılır.

Parça Eşya Taşımacılık Fiyatları Hakkında

Küçük, taşınması kolay eşyaların nakliyesi avantajları beraberinde getiriyor. Özellikle güzergahta başka bir eşyanın taşınması için Salt evden eve nakliyat firmamıza referans olduğunuzda veya ileri tarihli rezervasyon yaptırdığınızda avantaj artıyor. Burada bilinmesi gereken en önemli husus ise hizmeti yalnızca İstanbul içinde veriyor olmamızdır. Eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenir, bağlanır ve adreslerine teslim edilir. Bu işlemler güvenilir ve işinin uzmanı personeller tarafından gerçekleştirilir. Size de bu parça eşya taşıma hizmetin keyfini çıkarmak kalır. Hemen bizimle iletişime geçerek parça taşımacılık için randevu talebinde bulunabilir, avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Nedir.?

Öncelikle sorunsuz işlem isteyen her bir birey veya kurumsal şirket çalışanı nakliye talepleri olduğu gibi karmaşık bir işlem gibi görünen parça eşya konusunda tecrübemizin ve deneyimimizin püf noktalarına değinmek istiyoruz. Parça eşya şehirler arası, ilçeden ilçeye ve mahalleler arası taşınması gerek görünen eşya ve eşyalar koşulsuz şartsız gerekli adreslere teslimatı yapılması firmamız tarafınca gerçekleştirilir. Şehirler arası kamyon ile yapılan işlem ileri tarihli ve uygun halidir, ilçeden ilçe ve mahalleler arası kamyonet ile kişiye özel araç gönderimi ile hızlı teslimat yapılması öngörülmektedir. Firmalar müşteri taleplerine istinaden bünyesinde bulundurduğu araçları, paketleme ürünleri ve personelleri ile bir oda, yemek odası takımı, çocuk odası takımı, öğrenci evi, bekar eşyası, yatak odası takımı, çeyiz eşyası ve yazlık eşyası gibi az eşya taşınma işlemlerine parça eşya taşıma nedir tanımı olarak görebiliriz.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma İstanbul

Müşterilerimize en verimli hizmeti sunmak ve nakliye talep işlemlerini karşılamak için hizmet ağımızı belirli bölgelere odaklı çalışmalar geliştirerek hızlı güvenilir hizmet anlayışı ile sorunsuz çözüm sağlamayı hedefliyoruz, Şehirler arası hassas eşyalarınıza parça eşyaya uygun kamyonet gönderimi ile eşyalarınız adresten teslim alınıp aynı gün veya talip eden gün içerisinde teslimatı sorunsuz gerçekleştirilir. 

Doğru talep, Kaliteli hizmet anlamına gelmektedir. Salt Nakliyat - Nakliyeci olarak müşterinin eşya listesinde sadece kaba eşya tabiri ile Örnek ''Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, yatak odası ve çocuk odası'' gibi liste çıkaran müşteri talepleri ile karşılaşıyoruz. asıl işçiliği zor olan ufak eşyaların toparlanması ve taşınması aşırı efor ve zaman almaktadır. Şehirler arası İstanbul çıkışlı Ankara teslimatlı, İstanbul çıkışlı İzmir teslimatlı parça eşya, 0+1 veya 1+1 eşyalarınıza şehirler arası parça eşya taşıma İstanbul hizmetini kamyonet araçlarımız ile tel elden aracı olmadan sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Ege Bölgesine Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir parça eşya taşıma panelvan ve küçük kamyonet araçlarımız haftanın iki günü karşılıklı ege bölgesine hizmet sunuyoruz. İstanbul'dan çıkış yapılması gereken eşyaların güzergah üzeri İstanbul'dan Yalova Bursa Balıkesir Manisa İzmir Kuşadası Bodrum Muğla Antalya olarak genel ağırlıklı ev eşyaları taşınması evden eve nakliyatta olduğu gibi paketleme yapılıp zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Salt Nakliyat - Nakliyeci şirketimiz sorunsuz hizmet memnun müşteri anlayışını benimsemiş müşteri odaklı referans üzerine şehirler arası nakliye hizmeti sunuyoruz. Her daim bir adım öne çıkmayı hedefleyen şirketimizden hizmet almanız ayrıcalıklarımızı hissedecek olmanız anlamına gelmektedir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79