Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliyeciler

Salt Nakliyat - Nakliyeciler

Taşınmaya karar vermek son derece zorlu bir süreç. Ardından uygun bir yeni adres belirlenir ve ev/ofis bulunur. Ancak taşınmanın en zorlu aşaması bu noktada başlar. Özellikle kıymetli eşyalara sahip kişiler için doğru nakliye firmasını bulmak, sıfır hasarla eşyaları yeni adrese ulaştırmak büyük önem taşır.

Nakliyeci Deyip Geçme!

İstanbul’da pek çok nakliye firması mevcuttur. Ancak bu firmalar müşterilerin ihtiyaçlarını göz ardı eder, uygun seçenekler sunmaz. Verilen adrese gider, profesyonel olmayan personeli, çoğu zaman eşyalara zarar verir, bazı eşyalar kullanılmaz hale gelir, bazıları çizilir, kimi zaman da unutulan parçalar mağduriyet yaratır.

Bazı nakliyeciler ise işin en başından profesyonel bir süreç sunar. Ekspertiz adresinize gelir, taşınacak eşyaları analiz eder. Ardından sunduğu rapor sonucunda bir fiyatlandırma yapılır. Onay verdiğinizde nakliyat sözleşmesi ile kendinizi güvenceye alır, sunulan hizmetin detayları yazılır ve karşılıklı imzalanır, taşınma günü geldiği zaman, uzman bir ekip adresinize gelir ve özel ürünlerle paketleme gerçekleştirilir. Böylece hiçbir eşyanız hasar görmez, güvenli bir şekilde adrese ulaştırılır, gerekirse kurulumları yeni adreste yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Önemli olan ikinci seçeneği size sunan, vizyon sahibi nakliye firmaları ile çalışmanızdır. İstanbul Maltepe merkezli Salt Nakliyat-Nakliyeci, bu kaliteli hizmeti size sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için hiçbir mağduriyetin yaşanmamasını tarafınıza garanti eder. Sadece şehir içi değil, şehir dışına nakliyeler de de adından ve kalitesinden söz ettirir.

İhtiyaçlarınıza Uygun Nakliye Hizmeti

Bazen taşınması gereken sadece önemli evraklar dır, bazen de kocaman bir evin taşınması gerekir. Bu iki hizmet için size aynı aracı gönderen, hatta az sayıdaki eşyanızı başkalarına ait eşyalarla birlikte tarafınıza ileten bir nakliye firmasına ne kadar güven duyabilirsiniz? Nakliyeci, sizin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirlemeli ve buna uygun araç ile personeli size sağlamalıdır.

İstanbul nakliyeciler denildiğinde bir sürü firma ile karşılaşabiliriz. Ancak ofis taşımacılığı apayrı bir profesyonellik ve ekip isterken, ev taşımacılığı farklı deneyimler gerektirir. Bu nedenle nakliyeciler sitesi gibi aramalarınızda dikkat etmeniz gereken bu kalite standartları, daha sonra başınızın ağrımasına engel olacak prosedürler olarak karşımıza çıkar ve zor durumda kalmanıza, çeşitli mağduriyetler yaşamanıza engel olur.

Nakliyeci Hizmeti Hakkında Bilgiye mi İhtiyacınız Var.?

Öncelikle insanların yaşam alanları konusunda kullanmaları gerekecek başlıca temel eşyalar gereklidir. Ev eşyası ve Ofis eşyası olarak belirtmek isteriz, bu nakliye hakkında daha önce deneyim ve tecrübeniz yoksa eğer anlatacağımıza kulak verin.!

Kullanacağınız eşya listesini belirlediyseniz ve bu eşyaların göndereceğiniz adrese sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tamamen eksiksiz bilgiyi nakliyeci şirketine sunmanız gereklidir. Eğer eksik bilgi ve taşınması gereken eşya listesinden fazla ev eşyası çıkarırsanız nakliyeci fazla ücret talep edebilir veya sizden sonraki müşteriye verdiği saate yetişmesi için sizin taşınma işleminizi iptal etme talebinde bulunabilir. Nakliyeciler İstanbul içinde opsiyonlu saatlerde adresten adreslere hizmet sunmaktadır.

Nakliyeciler Fiyatlarında Neden Farklılık Vardır.?

Günümüzde pek çok korsan nakliyeciler vardır bu korsan nakliyeciler sezonluk yaz aylarında kayıtsız vergi ödemeden çalışmaktadır işimizin sekteye uğraması ve zararınız da karşınızda yetkili bir firma bulamazsınız. Bu sektörde tutunmak veya eksik bilgi ve tecrübe ile sektöre bilinçsizce baltaladığının farkında değildir. Nakliyeci kullandığı paketleme, işçilik ve araç kapasitesine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Aklınıza şu terimler gelmemeli "bu nakliyeci pahalı, şu nakliyeciler ucuz" emin olun Salt Nakliyat - Nakliyeci şirketi olarak sunulan işçiliğin kalitesini nakliye fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz.

Önemli Not: Evinizde özel yapım (duvardan duvara) mobilya, çelik kasa, piyano ve asansör kullanılıp kullanılamadığı (otoparktan taşınma, sitelerde hafta sonu taşınma, giriş ve çıkış saatleri) araç park mesafesi gibi fiyatları etkileyen unsurlardır, fiyat teklifi almadan önce mutlaka nakliyeci firmasına bildirmeniz gerekir, bu gibi unsurlar personel sayısını etkilediği için fiyatlarda ciddi fiyat farklılığı gösterebilir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79