Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Salt Nakliyat - Nakliyeci Kadıköy Evden Eve Hizmetleri

Kadıköy nakliyat İstanbul’un en gözde semtlerinden biridir. Bununla birlikte, dar sokakları, taşınmayı zorlu hale getiren yolları ile insanları ürkütür. Taşınmak isteyen kişiler nakliye firması ararken son derece zorlanır çünkü böyle dar sokaklara sahip merkezlerden taşınmak, eşyaların zarar görme riskini de beraberinde getirir. Peki ne yapmalı?


Nakliyat Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle nakliye firmasının çok iyi araştırılması gerekir. Önceki işlerine, referanslarına, kullandıkları araçlara, iletişim için aradığınızda sizinle konuşan müşteri temsilcisinin hitabet şekline kadar dikkat etmeniz tavsiye edilir. Göztepe evden eve nakliyat için daha tercih edilebilir ve kolay bir semt olmaktadır. Sokaklar nispeten geniştir ve taşınmaya müsaittir. Ancak yine de seçilen nakliye firmasının deneyim sahibi olması, Kadıköy ev taşıma personellerinin güvenilir ve profesyonel olması kriterlerine dikkat edilmesi gerekir.

Kadıköy ofis taşınma denildiğinde, eşyaların doğru paketlenmesi önem arz eder. Ne yazık ki pek çok müşteri kaybolan eşyalar, kırılan, çizilen, hasar gören, parçaları eksik kalan mobilya ve aletler nedeni ile mağdur olmaktadır. Ancak ne yazık ki bu mağduriyetlerin telafisi olmadığı gibi bazı maddi yükümlülükleri de beraberinde getirir. Bu nedenle mutlaka doğru firmanın seçilmesine özen gösterilmesi gerekir.

Nakliyat Firmasının Sunduğu Hizmetler

Bir kadıköy evden eve nakliyat firması ile anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biri de firmanın size ezbere fiyat vermesi olmalıdır. Eğer eşyaların durumunu bilmeden, nelerin taşınacağı hakkında gerekli araştırmaları yapmadan size fiyat sunuluyorsa, işin profesyonelce yapılmadığı sonucuna varabilirsiniz. Profesyonel olarak nakliye hizmeti veren firmalar anlaşma öncesinde size ücretsiz olarak ekspertiz gönderir. Taşınacak eşyaların analizi, kullanılacak personel sayısı ve hangi aracın söz konusu nakliye için uygun olacağı belirlenir. Ardından taşıma işlemi için tarafınıza bir bütçe sunulur, fiyata mutabık kalındığı zaman karşılıklı sözleşme imzalanıp verilecek hizmetlerin detayları yazılıp taşınma günü belirlenir. Ev taşıma işlemlerinde firmamız tarafından nakliye sigortası işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bütçenin sunulmasının ardından onay verirseniz anlaşma sağlanır, müşterimiz ile nakliyat sözleşmesini karşılıklı imzalanıp . Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerimizde de tüm bu adımlar uygulanmaktadır. Görüldüğü gibi profesyonel bir ekiple çalışmak, çeşitli şeffaf prosedürlerin de devreye girmesini sağlar. Böylece siz de değerli eşyalarınız hakkında endişelenmeden, yeni evinize veya ofisine konsantre olabilirsiniz. Kadıköy nakliyeci taşınma sonrasında ortaya çıkabilecek çeşitli mağduriyetleri yaşamamanız için hemen bizimle iletişime geçin ve avantajlarımızdan yararlanmak üzere müşteri temsilcilerimizin sunacakları teklifleri değerlendirin.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79