Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Hakkımızda

Salt Nakliyat kurucusu 1975 yılında istanbul'da hizmet vermeden önce bir çok firma ve şirkette sürücü olarak taşımacılık sektöründe bulunarak işinin ehli eğitimli personelleri ile 1995 yılında firmamız faaliyetlerine başlamıştır. Öncelikli şehir içi nakliye araç filosu genişledikçe geleceğe yatırımlı projelerini faaliyete geçirerek İstanbul geneli ilçeler arası eşyanın ebatlarına göre kamyonet, panelvan ve doblo taksi araç filosu genişleyerek ihtiyaç duyulan hizmeti sorunsuz tek elden sunmuştur.

Teknolojik ve istikrar sağlayan çalışmaları Salt Nakliyat gün geçtikçe tercih edilen yüzlerce referansa sahip bu günlerimize anlının akı ile gelmiştir. İleri tarihli taşınmalar için Hemen Nakliye Teklif Alın butonundan fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel kadrosu, Teknolojik ürünlerin takibi, Doğa dostu ekolojik denge sağlayan paketleme ürünleri, araç filomuz yeni nesil maksimum 5 (beş) yaş altı modelli olması,  hassas yüklere uygun süspansiyonu yüksek eşyaların zarar görmemesi için yeni araçlarımız teknolojik ürünler ile donanımlıdır.

Müşterimize yaşam alanları, ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerini tek elden ekonomik uygun maliyetle sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık'da Çözüm Ortağı anlayışı ile farklı açılardan bakarak fark yaratan, müşterilerimizin yaşam alanlarını ve ticari taşıma konusunda tek elden yeni müşterilerimize çözüm ortağınız olmaya aday firma konumundayız.


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79